פינות אוכל

פינת האוכל היא המקום הניטרלי ביותר בבית. זה המקום שבו כולנו יכולים לשבת אחד ליד ואחד מול השני, ללא הפרעות חיצוניות. אין טלוויזיה, אין אייפדים, מחשבים או סמארטפונים, פשוט אפשר לשים הכל בצד ולדבר אחד עם השני.

הרי עלינו המבוגרים עבר יום עמוס, מלא פגישות, מיילים וכאבי ראש בעוד לילדים שלנו יש את הצורך הזה לקבל את מלוא תשומת הלב בזמן מצומצם ביום שבו הם יכולים לשתף, לספר, להיות עם האנשים שעליהם הם הכי סומכים. הם היו בבית הספר רוב היום או בגן, אחר כך בצהרון, בחוגים, אצל הסבים והסבתות, ועכשיו בפינת האוכל זה הזמן שלהם להיות אתכם, בשלווה בנחת המלוות עם הרבה חום, אהבה ומשפחתיות.

עגול, מרובע או מלבני - אתם בוחרים…

זו הסיבה, שאנחנו בנגריית HD יוצרים פינות אוכל עשויות מעץ מלא. לעץ יש תכונות מחממות, טבעיות אשר יוצרות אווירה של משפחתיות, אינטימיות וחום. אתם בוחרים אם בא לכם לשבת בפינת אוכל עגולה ומעודנת, בה כולם רואים וקרובים לכולם או שמא אתם מתחברים לשולחן מלבני או מרובע שמאפשרים לכל אחד להנות מהספייס שלו. בנוסף, אנו מציעים פינות אוכל מודרניות- מאין ״שולחנות פיקניק״ בכל מיני וריאציות המשלבות ישיבה על כיסאות נקיים או ספסלים מדליקים. בקיצור, מגוון האפשרויות רחב ואנו בנגריית HD מתחייבים ליצור את פינת האוכל שתתאים לצרכים שלכם כמשפחה.

עץ איכותי הוא מה שיהפוך את פינת האוכל שלכם למה שהיא…

אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק, כך שפינת האוכל בסופו של דבר תשתלב באופן המושלם בין אם זה בתוך המטבח או בין אם בקרבתו. תוכלו כמובן לבחור בפינת אוכל נפתחת, בימים שבהם אתם מארחים בני משפחה וחברים קרובים. בנגריית HD אנו שמים דגש על עץ איכותי, גימור מושלם וכמובן עיצוב - שלישייה מנצחת.

No Comments Yet.

Leave a comment