מטבח מושלם

בימים בהם קלאסי, כפרי ומודרני שולבים ידיים, אנחנו בנגריית HD נעשה הכל כדי שאתם תקבלו את המטבח המושלם.

מה זה בעצם מטבח מושלם?. מטבח מושלם על פי החזון שלנו הוא מטבח שמצד אחד מתאים את עצמו באופן האופטימלי לצורכי הבית - כלומר משרת את כל המטרות ומצד שני מתאים לטעמכם העיצובי האישי. אנחנו כאן כדי לחשוף אתכם לכל החידושים הטכנולוגיים שהמטבח המודרני מציע ולשלבם עם מטבחים עשויים מעץ איכותי, עמיד במים, עץ שעבר את כל תהליכי האיטום - מטבח עם גימור מושלם.

אז איך אנחנו עושים את זה ביחד אתכם?

ראשית כל אנו בוחנים ביחד אתכם את החלל שבו המטבח יותקן. אנו מציעים לכם שלל של אפשרויות מבין סוגי עצים וחומרי גלם איתם אנו עובדים. מדובר בחומרי גלם איכותיים ומוקפדים, זאת בכדי שאתם תהנו מהמטבח אותו אנו מייצרים עבורכם, שנים רבות. המטרה היא להבין את הצרכים שלכם והציפיות שלכם מהמטבח, זאת אנו עושים על ידי שאילת שאלות. האם פינת האוכל המשפחתית תהיה בתוך המטבח או בסמוך אליו?, האם אתם נוהגים לארח לעתים תכופות, האם חשוב לכם שבמטבח יהיה אי בכדי לאפשר לכם מרחב עבודה נוח ועוד…

בדרך אל המטבח המושלם…

לאחר שלב האפיון, אנו עוברים כמובן לשלב התכנון. שלב זה יוביל אותנו לשלב הבנייה. בכדי לבנות מטבח שעשוי רובו מעץ, יש לבחור את העץ המתאים הן לטעם ולסגנון העיצובי והן למטרות המטבח. בנגריית HD, לוקחים בחשבון את תכונותיו של העץ, את הצבע שלו, איך הוא מתנהג ככל שהשנים עוברות, זאת בכדי שנוכל להנחות אתכם לגבי התחזוקה שלו. בכדי ליצור מטבח מושלם יש להתייחס לחלל ולמקסם את החדר ככל הניתן. שילוב בין אחסון פרקטי, עיצוב מרשים, ניקיון ומשפחתיות הם מה שהופכים מטבח למטבח מושלם. בנוסף, יש להתייחס לתאורה, זאת בכדי שנקבל את האור הנכון במקומות המדוייקים.

אז אנחנו כאן, עם צוות מקצועי, חומרי גלם איכותיים והרבה ידע וניסיון, מוכנים לעצב, לתכנן ולבנות עבורכם את המטבח המושלם.

Comments are closed.