מארזים מעוצבים

מארזי יין מעץ מלא בשילוב של חריטה ,בעיצוב אישי לפי נתוני בקבוק.

בנגריית HD תוכלו למצוא כחלק מהאמנות היצירתית השופעת מכל פינה, גם ייצור ומכירה של מארזי יין מהודרים בקופסת עץ. מארז יין מעץ הוא חגיגה לעיני כל רואה, ובמיוחד לאוהבי היין שביניכם. מארז עץ ליין חדש ויוקרתי ישדרג בבת אחת את המתנה שתוכלו להעניק בחג או בשבת למארחיכם או לעצמכם. לקרוא עוד...

קהילת הייננים בישראל אשר עד לפני כעשור הייתה ידועה כקהילה סגורה ואקסקלוסיבית, התפתחה מאוד בשנים אלו ותוך התקדמות מטאורית הדביקה בצעדי ענק שעשתה את קהילת היין הבינלאומית.

כל קהילת הייננים בעולם ובארץ בפרט כוללת אנשים מיוחדים ורגישים בעלי טעם אנין במיוחד. על פי מסגרת זו התפתחה תרבות יין גם באזורנו שבה התחילו גם הישראלים להתוודע אל רזי היין: אל סוגי הענבים, שנת הבציר שניכרת בטעמם, וכן לגדלים ולצורות השונים של הגביעים המעוצבים שבהם ראוי לשתות אותם.

אם תשאלו כל יינן שמהווה מומחה בתחומו, הוא יוכל להעיד בפניכם שההקפדה על שיטת אחסון שנכונה ליין היא בעלת משמעות רבה לאיכותו של המשקה המשכר. על פי רוב תוכלו לזכור שראיתם בטלוויזיה חביות ובקבוקי יין שמאוחסנים במרתפים קרירים ואפלים. אין זה מקרי, שכן שמירה על תנאי הטמפרטורה ואי חשיפת היין לשמש שומרת על טריות המשקה ואיכותו. היין הוא משקה שמסמל יוקרה ולסמליות הזאת מצטרפת התאמה של התנאים שנדרשים להישרדותו. אחד התרחישים הכי גרועים שעלולים לקלקל לכם את החגיגה המשפחתית בטרם עת הוא, שבבואכם לפתוח את בקבוק היין ולכבד בו את כל הנהנים סביב שולחן החג, תגלו לאכזבתכם שהיין החמיץ והתקלקל בגלל שהשארתם את בקבוק היין היקר שקניתם ברכב הלוהט יותר מידי זמן.

מארזי עץ ליין שמיוצרים בנגריה שלנו בנויים לפי עיצוב מיוחד ומרשים מסוג עץ שנבחר בקפידה למטרה זו, אשר מותאם לשמירה על תנאי הקרירות והאפלוליות שנדרשים לאחסונו של  בקבוק יין יוקרתי כהתאמה למעמדו ואיכותו. אין חגיגה יותר גדולה מזו שמועצמת על ידי הרושם שבקבלת מתנה יוקרתית כשהיא מוגשת באריזה הנכונה שהולמת אותה. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממארז עץ ליין שאנו מייצרים ומעצבים במספר גדלים לשם התאמה לבקבוקים בגדלים השונים: הן עבור הבקבוקים הסטנדרטים שמכילים 750 מ"ל של יין והן לבקבוקי ה"מגנום" שמכילים 1.5 ליטר.

בנוסף תגלו שבאפשרותכם לבחור באחד מהמארזים אשר נמכרים כבודדים או כמארז של שלישיית בקבוקים. מארז עץ ליין שתוכלו להזמין ולקנות אצלנו יעניק רושם עצום והנאה גדולה גם לכם הנותנים וגם למארח הנכבד שלכם. חג שמח!

 

Comments are closed.