כולם קונים…

מארזי עץ - כי דברי יוקרה באים באריזות יפות

בין המוצרים שאנו יותר אוהבים, מתגאים ויודעים להכין ברמת גימור מושלמת הינם מארזי העץ שלנו. מדובר באמנות מהודרת המציעה מוצר מוגמר וייחודי. הרי מי מאיתנו לא מעניק בקבוק יין כשהוא מגיע לארוחת שבת או חג, או סתם ככה כי הזמינו אותו לחנוכת בית, יום הולדת חגיגית וכו׳.

בית ליין שמשדרג את הטעם ושומר על תהליך ההייצור שלו…

כשאתם מכניסים את בקבוק היין אותו רכשתם עם הרבה אהבה והערכה לתוך קופסת עץ מהודרת אותה אנו מעצבים ומגלפים עבורכם, אתם משדרגים את המתנה שלכם פי כמה ואף משאירים מזכרת נחמדה מכם. הרי את בקבוק היין בסופו של דבר כולנו שותים ומשליכים למחזור, אך קופסת העץ שתעניקו, היא משהו שיישאר לאנשים שיקבלו מכם את המתנה. לא רק זה, קופסת היין גם שומרת על היין מפני מזגי אוויר קיצוניים בעיקר חום, שיכול לפגוע ביין עצמו ולגרום לו להחמיץ.

כשאנו מייצרים את קופסאות העץ אנו שמים דגש על עיצוב ייחודי, שכן ניתן להזמין את קופסת היין בהתאמה ובעיצוב אישיים על פי הסגנון המועדף שלכם ואפילו לחרוט איזה משפט, ברכה או כל דבר אחר במילים. העץ אותו בחרנו למטרת קופסאות העץ הוא עץ מיוחד, שמגן על היין ושומר עליו ואף מעניק לו את התנאים האופטימליים ביותר. תוכלו לבחור בגוונים שונים של עץ ולמתג אותה באופן העיצובי שבו אתם בוחרים. ניתן גם להזמין מארזי עץ למטרות שונות ומגוונות לדוגמא אחסון תכשיטים או כלי כסף יקרים שהייתם מעוניינים לאחסן. מארזי עץ הן פתרון מושלם שמאפשר לשלב פרקטיות, יופי ויוקרה גם יחד.

Comments are closed.