חדר שינה מעץ מלא

חדרי שינה מעץ מלא, חלום שמתגשם בחדר השינה 

מחקרים רבים מראים את החשיבות של שינה עריבה, נינוחה ורצופה, גם אם היא קצרה באופן יחסי. כשאנו מעצבים את חדר השינה שלנו באופן שמותאם לטעמנו העיצובי האישי, הכל מסתדר אחרת. האווירה, התאורה הנכונה, המזרן, הכרית , השידות, הארון, האביזרים המושלמים - אלו ועוד יוצרים עבורנו חדר שינה חלומי שכל מה שאנו מדמיינים כשהעיניים כבר נסגרות זה את היותנו צונחים על המיטה הרכה והמפנקת.

חדרי שינה מותאמים אישית

נגריית HD מעצבת עבורכם את חדר השינה שלכם בעיצוב מותאם אישית, כדי להפוך את חוויית השינה שלכם למשהו אחר לגמרי ממה שהתרגלתם אליו עד כה. אנו משלבים בחדרי השינה אותם אנו מעצבים, חומרי גלם ייחודיים המגיעים מהטבע. העץ המלא בו אנו עושים שימוש, הוא עץ שלא עובר תהליכי טחינה או גריסה, לא מדובר בעץ מודבק אלא בעץ נקי, עץ טבעי שלא עובר תהליכי עיבוד. היופי שבעץ הטבעי, הוא היותו נקי לחלוטין מרעלים או כימיקלים, זאת בשונה מחדרי שינה שעשויים מעץ שאינו מלא. עץ מלא הוא עץ שנחשב לידידותי לסביבה, עץ שתורם למאזן האקולוגי הסביבתי.

אז מהם היתרונות של חדרי שינה מעץ מלא?

נכון לסביבה - כאמור השימוש בעץ מלא עדיף בהרבה משימוש בחומרים כמו פורמלין, סיבית, שבבית או MDF.

עמיד לאורך שנים - חדרי שינה עשויים מעץ מלא איכותי נשארים חזקים, יציבים ואינם מתקלפים עם השנים, זאת בהשוואה לחדרי שינה מחומרי גלם אחרים. בנוסף, חדרי שינה מעץ מלא נחשבים לבטיחותיים יותר, שכן העץ המלא מסיבי, חזק ויציב במיוחד.

אמנות של ממש - עבודת הגילוף בעץ מלא הופכת את חדרי השינה מבית נגריית HD ליצירת אומנות. אנו מקפידים על כל פרט ופרט. הרי העץ מלא הוא חומר גלם כבד במיוחד לכן חשוב מאוד לשים לב למסילות של המגירות בארון חדר השינה, לדלתות, לארגז המצעים ולשאר האלמנטים שמאפיינים את הרהיטים בחלל הייחודי הזה.

בנוסף, חדר שינה עשוי מעץ מלא מייצר אווירה רומנטית, חמימה, זוגית ומפנקת.

Comments are closed.