אודותינו

 

 סטודיו HD קיימת מזה כבר 4 שנים. הסטודיו לעיצוב הוקם ע"י אמן דביר חזיזה, במטרה לספק ריהוט מעוצב לבית בסטנדרטים גבוהים  ולתת מענה לביקוש לטרנדים החדשים שהתעוררו בעולם נגרות הפנים.

בהתאם למגמות החדשות, הביקושים בשוק  זה מתבטאים בעיצוב מטבחים וחללים בבית בהזמנה אישית, שיהיו עשויים מחומרים מיוחדים, יהיו עמידים לאורך שנים, ויתאפיינו בעיצוב יצירתי ואמנותי יוצא דופן.

בדיוק משום כך ב- HD  כל פריט מקבל תשומת לב מוקפדת משלב שרטוט הרעיון, הזמנת החומרים, תכנון הרהיטים.

המוניטין של הנגר-אמן דביר חזיזה כבר ידוע ומפורסם , תיק עבודות מפואר שניתן לראות באתר נותן טעימה קטנה , מאז נפתחה את הנגרייה הנוכחית , במקום נבנה חלל ייצור גדול ובנוסף לו גם אזור תצוגה מרשים שבו תוכלו לקבל שלל רעיונות למוצרים,שאותם שתוכלו להזמין לבית שלכם. צוות  הנגרייה גדל ומונה כיום 8 אנשי צוות אשר אמונים לשרת אתכם במהלך בניית בית חלומותיכם בכל הארץ, שכולל את הגליל הגולן טבריה ועד לחיפה במערב.

החזון שלנו

אנו מאמינים בשירות ברמה גבוהה ביותר להבטחת שביעות רצונכם כלקוחותינו, ומתחייבים אליו תמיד. השאיפה שלנו היא לקחת כל אתגר שתציבו בפנינו ולהביא אותו לשיאים הכי גבוהים שביכולתנו להעניק לכם. בהתאם לכך, אתם מוזמנים לבקש מאיתנו לעצב לכם רהיטים מיוחדים בהזמנה אישית לפי מידה לכל חלל שתרצו בביתכם, ואנו מבטיחים לכם שתזכו ליהנות מהאווירה החמה והמשפחתית שאנו מפגינים כלפי כל הלקוחות שלנו, ולא פחות מכך מהמקצועיות של העבודה שנבצע עבורכם ומרמת הגימור האמנותית שלה.time

החומרים שבהם אנו עושים שימוש הם ידידותיים לסביבה ומיובאים ממקומות שונים בעולם. העץ שמגודל ביערות "במגמה ירוקה" אשר ניטעים במיוחד באירופה כאשר הם מיועדים לשימוש תעשייתי, בכדי שלא לפגוע במאזן האקולוגי של הטבע. חוזקו של העץ שממנו אנו מייצרים את הרהיטים עבורכם ועמידותו, נובעים מהטיפול המיוחד שהוא מקבל כנגד רטיבות וכנגד מזיקים שונים שעלולים להחליש אותו ולפגום באיכותו במהלך השנים. אנו לא חוסכים בחומרים איכותיים שיבטיחו את שביעות רצונכם מהרהיטים שלנו לאורך שנים בכך שלא יתקלקלו או יאבדו מצורתם והבוהק הראשוני בדומה לזמן שבו קיבלתם אותם מהנגרייה שלנו.

אנו מקפידים לבחור עבורכם את המתאים ביותר לרהיט שהגדרתם ולמיקומו המיועד בביתכם או בחצר. ההקפדה הראשונית על סוג העץ שממנו יבנה הרהיט שלכם תביא לכך שתוכלו להפיק ממנו את המירב התפקודי שייעדתם לו ואת השמירה על איכותו לאורך שנים.

את רהיטי העץ שלנו תוכלו להזמין בשילוב של מתכת, זכוכית שקופה או חלבית, בכל צבע שתבחרו, ובריקועים או בדוגמאות של מרקמים שונים.

שימת לב מיוחדת נוספת אנו מקדישים לחומרי הפרזול שאנו משלבים ברהיטים שלנו. חשיבותם של חומרים אלו היא כפולה, ולפיה תיקבע עמידותם של מתכות אלו וכן נוחות וקלות השימוש שלכם ברהיט. זו הסיבה שאנו לא מתפשרים על שימוש בחומרים זולים שקיימים כיום בשוק נגרות הפנים, אשר יאותתו לכם על הופעת בעיות בעתיד בעת שימוש ברהיט או במראהו החיצוני.

למה לבחור בנו

1

שירות מעולה ויחס אישי

אנו מעמידים אותך הלקוח במרכז הבמה, כשמטרתנו היא לייצר עבורך את הרהיט החלומי שאותו רצית בדמיונך. אצלנו תרגיש שכולם פועלים באווירה משפחתית וחמה שבמסגרתה אנו שותפים יחד איתך לאורך כל התהליך, החל מביצוע המדידות המדויקות בביתך, והמשך בעיצוב הרהיט המבוקש בסגנון אישי עבורך ותוך אחריות לביצוע הובלה והתקנה בגימור מושלם בביתך. בקיצור, נשאף לספק לך שירות ללא תחרות ברמה שלא הכרת. את המדד האמיתי לשביעות הרצון שלך מאיתנו אנחנו נראה בהמלצות שתעביר אודותינו לחבריך הקרובים..

2

יצירתיות וחזון
אנו מאמינים בשירות ברמה גבוהה ביותר להבטחת שביעות רצונכם כלקוחותינו, ומתחייבים אליו תמיד. השאיפה שלנו היא לקחת כל אתגר שתציבו בפנינו ולהביא אותו לשיאים הכי גבוהים שביכולתנו להעניק לכם. בהתאם לכך, אתם מוזמנים לבקש מאיתנו לעצב לכם רהיטים מיוחדים בהזמנה אישית לפי מידה לכל חלל שתרצו בביתכם, ואנו מבטיחים לכם שתזכו ליהנות מהאווירה החמה ו.

3

שומרים על איכות הסביבה
אנו מאמינים בשירות ברמה גבוהה ביותר להבטחת שביעות רצונכם כלקוחותינו, ומתחייבים אליו תמיד. השאיפה שלנו היא לקחת כל אתגר שתציבו בפנינו ולהביא אותו לשיאים הכי גבוהים שביכולתנו להעניק לכם. בהתאם לכך, אתם מוזמנים לבקש מאיתנו לעצב לכם רהיטים מיוחדים בהזמנה אישית לפי מידה לכל חלל שתרצו בביתכם, ואנו מבטיחים לכם שתזכו ליהנות מהאווירה החמה ו.

4

איכות ומקצועיות
חומרים איכותיים שיבטיחו את שביעות רצונכם לאורך שנים בכך שלא יאבדו מהבוהק הראשוני בדומה לזמן שבו קיבלתם אותם מהנגרייה שלנו.את רהיטי העץ שלנו תוכלו להזמין בשילוב של מתכת, זכוכית שקופה או חלבית, בכל צבע שתבחרו, ובריקועים או בדוגמאות של מרקמים שונים.שימת לב מיוחדת נוספת אנו מקדישים לחומרי הפרזול שאנו משלבים ברהיטים שלנו. זו הסיבה שאנו לא מתפשרים על שימוש בחומרים זולים שקיימים כיום בשוק נגרות הפנים, אשר עלולים לאותת לכם על הופעת בעיות בעתיד בעת שימוש ברהיט או במראהו החיצוני.

.

הצוות שלנו

 • מנהלת משרד: שירן אבורמד

  לקוחות יקרים! אני מאמינה בשירות מעולה לכם הלקוחות, ומזמינה אתכם לפנות אליי בכל שאלה בקשה או הבהרה לגבי הזמנת רהיטים מהנגרייה שלנו. אני אנתב את שאלתכם אל איש הצוות הנכון שמומחה במציאת...

 • בעלים: דביר חזיזה

  אני מאמין בשירות מצוין לכם כלקוחות. במסגרת זו אני מקפיד לגייס ולהעסיק את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחומם. אני מזמין אתכם לפנות אלי ואני מבטיח  להקשיב לדרישות שנחוצות לכם בעת הזמנת הרהיט...

 • אחראי ייצור: אהעד הייב

  אני מאמין בייצור מקצועי של רהיטים באיכות ובגימור גבוהים לך הלקוח, אשר תוכלו ליהנות מהם במראה מטופח ובשימוש קל ונוח לשנים רבות. בעבודתי אני מקפיד על שימת לב לאיכות העץ שנבחר לרהיט...

 • נגר: דני ראלובי’ץ

  אני מאמין ששירות איכותי לך כלקוח כולל נתינה יוצאת מן הכלל של מוצר חלומי שהגית בדמיונך. אני כאן בכדי לעזור לך להוציא אל הפועל את הרעיון שהתבשל בראשך לגבי הרהיט שאותו רצית...